
Әмбебап алмазды бұрандалы домкрат ТУ 5.16-469-0213-04 , 1.2 т, 135-410 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап бұрандалы ромбтық домкрат 50385, 1,2 т, 135-410 мм, ТШ сәйкес келеді 5.16-469-0213-04 және жеңіл автокөліктерге қызмет көрсетуге арналған. Ол жүкті көтере алатын максималды биіктік — 410 мм. Көтеру биіктігі 135 мм, сондықтан домкрат стандартты клиренсі бар көліктер үшін жарамды. Ол қарапайым және сенімді бұрандалы механизмнің көмегімен іске қосылады. Гаражда пайдалануға болады, жолда да пайдалы. Артықшылықтары Кең негіз жұмыс кезінде домкраттың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Домкрат сапалы лак-бояу жабынының арқасында коррозиядан қорықпайды, сонымен қатар төмен температурада жұмыс істеуге төтеп бере алады. Домкрат бұрандасының ерекшелігі тірек жіптері қамтамасыз ететін өздігінен тежеу функциясы болып табылады. Ықшам және салмағы аз болғандықтан, жабдықты сақтау және тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Қабылдау биіктігі | 135 мм |
| Көтеру биіктігі | 410 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.05.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АД50.В.00551-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "СТАНДАРТМАШТЕСТ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АД50.В.00551-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 2.233 кг |
| Жүк көтергіштігі | 1200 кг |
| Топ | Алмазды домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 504-Алмазды домкраттар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800061270 |
- Бағасы: 6 449 ₸

