
Суару жинағы, 20 м созылатын шланг, 7 режимді пистолет, қосқыш, Сибртех адаптері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67545 суару жинағы 20 м созылатын шлангты, 7 режимді пистолетті, қосқышты, адаптерді қамтиды және дайын суару жүйесі болып табылады. Қосқыш адаптермен жабдықталған, сондықтан шлангты кранға немесе диаметрі 1/2 немесе 3/4 дюймдік шүмекке қосуға болады. Жинақ саяжай учаскелерінің иелеріне, сондай-ақ скверлердегі немесе саябақтардағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы.Артықшылықтары Бір қабатты латекстен жасалған шланг су қысымымен 20 м-ге дейін созылады, бұл суару процесін жеңілдетеді.Пистолеттің материалы — құрылғының тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз ететін берік ABS пластикасы.Бүріккіш пистолеттің реттелетін саптамасы бар, ол 7 суару режимінің ішінен ең қолайлысын таңдауға мүмкіндік береді.Сығылған күйдегі шлангтың ұзындығы 6,6 м, барлық элементтердің жалпы салмағы 0,75 кг, сондықтан жинақты сақтау және тасымалдау оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзындығы | 6.6 м |
| Қабаттар саны | 2 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1.4 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6742-Суару жиынтықтары |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Жұмыс жағдайындағы ұзындық | 20 м |
| Жиналған күйдегі ұзындық | 6,6 м |
| Пәндер саны | 3 |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Материал | Силикон |
| Ерекшеліктері | суаруға арналған саптамалар, су тарату желісіне қосуға арналған жинақ |
| Бренд елі | Ресей |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +45 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996140209 |
- Бағасы: 5 030 ₸

