
Суару жинағы, күшейтілген 15 м созылатын шланг, 7 режимді пистолет, қосқыш, Palisad адаптері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 67546 суару жинағы 15 м-ге дейін созылатын арматураланған шлангты, 7 режимді пистолетті, қосқышты, адаптерді қамтиды және саяжайдағы, саябақтардағы, скверлердегі өсімдіктерді суаруға арналған. Жұмысқа толығымен дайын жүйені білдіреді. Адаптері бар қосқыш шлангты диаметрі 1/2 немесе 3/4 дюймдік бұрандалы шығысы бар шүмекке немесе розеткаға қосуға мүмкіндік береді.Артықшылықтарышланг полиэфирлі талшықпен қапталған екі қабатты латекстен жасалған, сондықтан оның тозуға төзімділігі жоғары, деформацияланбайды және қыртыстар түзбейді.Созылған кезде шлангтың ұзындығы 15 м-ге жетеді, бұл суарудың едәуір аумағын жабуға мүмкіндік береді.Бүріккіш пистолет соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол зақымға төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді.Реттелетін саптама ағынның түрі мен қуатын өзгертуге мүмкіндік береді, осылайша сәйкес суару режимін таңдауға болады.Шлангтың жиналған кездегі ұзындығы 5 м, ал бүкіл жинақтың салмағы 0,7 кг, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 5 м |
| Қабаттар саны | 3 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6742-Суару жиынтықтары |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Жұмыс жағдайындағы ұзындық | 15 м |
| Жиналған күйдегі ұзындық | 5 м |
| Пәндер саны | 3 |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Материал | Силикон |
| Ерекшеліктері | суаруға арналған саптамалар, су тарату желісіне қосуға арналған жинақ |
| Бренд елі | Германия |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +45 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996140216 |
- Бағасы: 4 460 ₸

