
Арматураланған суарғыш шланг, ПВХ, 1/2", 50 м, "Arctic" Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 1/2 дюйм және ұзындығы 50 м болатын Palisad "Arctic" 67614 арматураланған ПВХ суару түтігі өсімдіктердің тіршілігін қамтамасыз етудің қарапайым шешімі болып табылады. Оның көмегімен үлкен аумақты суару ыңғайлы. Шланг ТМ Palisad кез келген суару жүйелерімен пайдалануға жарамды.Артықшылықтарышланг жоғары сапалы поливинилхлоридтен (ПВХ) жасалған, беріктігі мен беріктігімен ерекшеленеді.Бұйым УК-сәулелердің әсеріне және механикалық зақымдануларға төзімді.Арматураланатын полиэфирлі жіптің арқасында шланг бұралуға және иілуге төзімділікке ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қабаттар саны | 3 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 7 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6754-3 қабатты шлангтар Arctic |
| Диаметрі | 1/2 дюйм |
| Максималды қысым | 18 бар |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Германия |
| Пайдалану температурасы | 0-ден +50 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800060631 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

