
PH900, X-Pro суасты жоғары қысымды сорғы, көтергіш 30 м, 900 Вт, 5500 л/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PH900 суасты жоғары қысымды сорғы ұңғымалардан, резервуарлардан және резервуарлардан 7 м-ге дейінгі тереңдікте таза суды көтеру үшін қолданылады. 91 л/ мин дейінгі жылдамдық бірнеше су жинау пункттері бар жеке үйде суару және сумен жабдықтау жүйесін ұйымдастыру үшін жеткілікті. Бастың биіктігі 30 м-ге дейін сорғыны су көзі алыс орналасқан жерлерде немесе сумен жабдықтау жүйесіндегі қысымды арттыру үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Қалқымалы механизмнің арқасында автоматты түрде жұмыс істейді, ол сонымен қатар құрғақ жүрістен қорғауды қамтамасыз етеді. Орнату оңай - кабельді тұтқаға бекіту керек, содан кейін сорғыны суға толығымен батқанша тік күйде құдыққа түсіру керек. Тот баспайтын болаттан жасалған корпус, кремний карбидінің соңғы тығыздағышы, әйнекпен толтырылған пластмассадан жасалған дөңгелектер және қозғалтқыштың мыс орамасы сорғының қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Термиялық қорғаныс қозғалтқышты қызып кеткен кезде оны автоматты түрде өшіру арқылы істен шығудан сақтайды. Жерге тұйықтау сымы бар желілік кабель пайдаланушыны ток соғудан қорғайды. Қорғау дәрежесі IPX8 - корпус толығымен тығыздалған және судың өтуіне жол бермейді. Жеңіл салмағы 8 кг және өлшемдері сорғыны тар ұңғымаларда пайдалануға мүмкіндік береді. Ұзын кабель 10 м - сорғыны тіпті терең резервуарлар мен құдықтарға батыру оңай. Корпустағы тұтқа сорғыны тасымалдауды жеңілдетеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 8.5 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 185 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 425 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АБ37.В.06261 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "АЛЬЯНС" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97233_97234_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АБ37.В.06261.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 240 х 180 х 380 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 3 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 0.5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 30 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 900 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138510 |
- Бағасы: 66 210 ₸

