
Егу секаторы, 215 мм, ауыстырмалы пышақтар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 215 мм, ауыстырылатын пышақтары бар Palisad 60502 егу кескіштері жеміс өсімдіктерін сабымен егу үшін қолданылады. Бұйра кескіш пышақтар серіппелі серіппелі болаттан жасалған, сондықтан олардың ресурсы жоғары (қосымша қайраусыз 5000 тілімге арналған). Жиынтықта U-тәрізді, V-бразды және ?-пішінді пышақтар, бұл әртүрлі қалыңдықтағы және тығыздықтағы кесінділермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тамыр сабағында және бұтада жасалған ойықтар бір-бірімен тамаша үйлеседі, оларға қосымша орнату қажет емес.Артықшылықтарыжапырақтар тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан олар коррозиядан қорықпайды.Дәлме-дәл қайралған кесу жиегі сапалы кесуді қамтамасыз етеді және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Бұранданың көмегімен пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге болады, бұл кесу сапасы нашарлаған жағдайда кескіштің жұмысын қалпына келтіреді.Бекіткіш пышақтарды жұмыс істемейтін күйде мықтап ұстайды, сондықтан құралды сақтау және тасымалдау қауіпсіз.Егу пышақтары ұнтақ эмальмен қапталған, бұл оларды тоттан қорғайды.Әрбір пішінді пышақ 5000 тілімге есептелген, сондықтан құрал ұзақ уақыт қайрауды қажет етпейді.Тұтқалар полиамидтен жасалған, сондықтан олар ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді, сонымен қатар айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.312 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 276 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 215 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 10 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқалардың материалы | нейлон |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для прививки черенком |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | ПВХ |
| Жиынтықтың құрамы | секатор, нож V-образный, нож U-образный, нож Ω-образный, запасной барабан |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | прививочный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996145617 |
- Бағасы: 4 638 ₸

