
Пластмасса қосқыш, 3/4 шлангқа арналған жылдам ажыратылатын, бір компонентті Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66257 пластикалық жылдам босату қосқышы диаметрі 3/4 дюймдік шлангты суару құбырына қосу үшін қолданылады. Қала маңындағы аумақта суару жүйесін ұйымдастыру үшін пайдалы. Артықшылықтары Берік және берік, себебі ол соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған. Жылдам ажыратылатын қосылымның арқасында шлангты бірнеше рет және жылдам қосуға мүмкіндік береді. Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің барлық элементтеріне сәйкес келеді, өйткені оның әмбебап бекіту өлшемдері бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 40 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139470 |
- Бағасы: 518 ₸

