
Пластмасса қосқыш, 3/4 шлангқа арналған жылдам ажыратылатын, аквастоп, бір компонентті Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Luxe 66259 пластикалық бір компонентті аквастопты жылдам босату қосқышы диаметрі 3/4 дюймдік шлангты бүріккіш бөтелкеге қосу үшін қолданылады. Бұл жазғы коттеджде суару желісін орнату кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Бүріккіш ажыратылған кезде сумен жабдықтауды блоктайтын "автостоп" клапанының арқасында саптамаларды жылдам және бірнеше рет өзгертуге мүмкіндік береді. Соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, зақымдануға және коррозияға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Ол стандартты өлшемдерге ие және барлық Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 39 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139494 |
- Бағасы: 574 ₸

