
Пластмасса қосқыш, тез ажыратылатын, ішкі бұранда 3/4, бір компонентті Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66261 жылдам босатылатын пластиктен жасалған бір бөлікті қосқыш 3/4 дюймдік ішкі жіп арқылы бұрандалы шығысы бар шүмекке немесе шүмекке бекітіледі. Шлангты су тарату желісіне адаптер арқылы қосуға мүмкіндік береді. Саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарынектор коррозияға ұшырамайтын соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Жылдам ажыратылатын қосылым шлангты жылдам және бірнеше рет қосуға мүмкіндік береді.Стандартты бекіту өлшемдері Palisad суару жүйелерінің барлық элементтерімен үйлесімділікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 35 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139500 |
- Бағасы: 442 ₸

