
Пластмасса қосқыш, тез ажыратылатын, ішкі бұранда 3/4, аквастоп, бір компонентті Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық жылдам ажыратылатын қосқыш Palisad LUXE 66262 аквастоппен және 3/4 дюймдік ішкі жіппен, бір компонентті корпуста бау-бақша учаскесінде толыққанды суару жүйесін құруға көмектеседі. Ол шлангты су тарату желісіне адаптер арқылы қосуға арналған. Артықшылықтары Сапалы ABS пластиктен жасалған корпустың арқасында қосқыш ұзақ уақыт қызмет етеді. Қосқыш қосымша құралды пайдаланбай-ақ жылдам қосылады/ажыратылады. Аквастоп функциясының арқасында саптамаларды ауыстыру ыңғайлы, себебі шланг ажыратылған кезде су беру автоматты түрде тоқтайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 36 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139517 |
- Бағасы: 484 ₸

