
Пластмасса қосқыш, тез ажыратылатын, сыртқы бұранда 3/4, бір компонентті Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66263 пластмассадан жасалған 3/4 дюймдік бір бөлікті жылдам босату қосқышы шлангты адаптер арқылы ішкі бұрандалы шығысы бар шүмекке немесе розеткаға қосу үшін пайдаланылады. Жазғы коттеджде суару желісін орнатуды жеңілдетеді.АртықшылықтаРыберік ABS пластик қосқышы зақымдануға және коррозияға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Жылдам босату қосылымы — шлангты қосу үшін құралдар мен арнайы дағдылар қажет емес.Стандартты бекіту өлшемдері — арматура Palisad суару жүйелерінің барлық элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 36 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139524 |
- Бағасы: 425 ₸

