
Тегістеуге арналған губка, 100 х 70 х 25 мм, жұмсақ, P 80 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 75702 жұмсақ тегістеу губкасы, 100 x 70 x 25 мм, P 80 ұнтақталған, ағаш, металл, пластмасса және замазка беттерін өңдеу үшін қолданылады. Ескі лак-бояу жабындары мен тотты кетіруге мүмкіндік береді, жөндеуде, құрылыста, жиһаз өндірісінде, шанақ жұмыстарында, сондай-ақ тұрмыста қолданылады. Губка 4 жағынан абразивті қабатпен жабылған, сондықтан ол ұзақ уақытқа созылады. Артықшылықтары Абразивті материал алюминий оксиді болып табылады, ол кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Ірі түйіршікті P 80 абразиві губканы беттерді аралық өңдеуге арналған оңтайлы құралға айналдырады. Жұмсақ көбік негізінің арқасында губка айқын рельефі бар беттерді тегістеуге жарамды — ойықтар, шығыңқы жерлер, ойықтар. Губка тіктөртбұрыш түрінде жасалған, сондықтан әртүрлі беттерді тегістеуге жарамды. Суға төзімділігіне байланысты губканы дымқыл тегістеу үшін қолдануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған губкалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 757-"MATRIX" тегістеуге арналған губкалар |
| Екі жақты | Иә |
| Түйіршіктілік | P 80 |
| Материал | абразивті, көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138794 |
- Бағасы: 379 ₸

