
Тегістеуге арналған губка, 100 х 70 х 25 мм, орташа тығыздығы, P 40 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 75711 орташа қаттылықтағы тегістеу губкасы, 100 x 70 x 25 мм, P 40 ұнтақталған, ағаш, пластмасса, металл, замазка беттерін дөрекі (дөрекі) тегістеу, бояу қабатын және тотты кетіру үшін қолданылады. Абразивті губка құрылыс, жөндеу, шанақ жұмыстарына пайдалы, жиһаз жасауда және күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Орташа қаттылық — губка металл беттерді, бұрыштарды, жиектерді өңдеуге жарамды. Абразивті материал — қатты алюминий оксиді, яғни губка тозуға төзімді және үлкен көлемдегі жұмысты жеңе алады. Әмбебап түрі — тікбұрышты губка әртүрлі пішіндегі беттерді өңдеуге жарамды. Суға төзімділік — губка ылғалды тегістеуге жарамды, ал жұмыс аяқталғаннан кейін оны сумен шаюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған губкалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 757-"MATRIX" тегістеуге арналған губкалар |
| Екі жақты | Иә |
| Түйіршіктілік | P 40 |
| Материал | абразивті, көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138824 |
- Бағасы: 378 ₸

