
Тегістеуге арналған губка, 100 х 70 х 25 мм, орташа тығыздығы, P 100 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 75714 орташа қаттылықтағы тегістеу губкасы, 100 x 70 x 25 мм, P 100 ұнтақталған, ағаш, пластмасса, металл, замазка беттерін тегістеу, бояу қабатын және тотты кетіру үшін қолданылады. Абразивті губка құрылыс, жөндеу, шанақ жұмыстарына пайдалы, жиһаз жасауда және күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Орташа қаттылық — губка металл беттерді, бұрыштарды, жиектерді өңдеуге жарамды. Абразивті материал — қатты алюминий оксиді, яғни губка тозуға төзімді және үлкен көлемдегі жұмысты жеңе алады. Әмбебап түрі — тікбұрышты губка әртүрлі пішіндегі беттерді өңдеуге жарамды. Суға төзімділік — губка ылғалды тегістеуге жарамды, ал жұмыс аяқталғаннан кейін оны сумен шаюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған губкалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 757-"MATRIX" тегістеуге арналған губкалар |
| Екі жақты | Иә |
| Түйіршіктілік | P 100 |
| Материал | абразивті, көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138855 |
- Бағасы: 378 ₸

