
Металлға арналған тазалау шеңбері, 180 х 6 х 22 мм, Премиум "Луга" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Премиум 73421, 180 x 6,0 x 22,2 мм Луга металына арналған тазалау дөңгелегі диаметрі 180 мм жабдықпен жұмыс істейтін болгарлардың фланеціне орнатылады. Құрғақ тегістеуге арналған, болат бөлшектерді тазалау үшін қолданылады — коррозияны, саңылауларды, қабыршақтарды кетіру, дәнекерленген жіктерді өңдеу. Диск F24 ұнтақталған абразивінің арқасында бұл тапсырмаларды сәтті орындайды. Ортасы ойық профильдің арқасында дөңгелек жоғары тиімділікпен жұмыс істейді. Артықшылықтары Жоғары кесу қабілеті — абразив алюминий оксидінің қатты бөлшектері (қалыпты электрокорунд) болып табылады. Тозуға төзімділік — байланыс ретінде 3 қабатты шыны талшықты тормен нығайтылған бакелитті шайыр қолданылады. Ұзақ қызмет ету мерзімі — қалыңдығы 6 мм диск баяу тегістеледі. Жоғары өнімділік — айналымның максималды айналу жылдамдығы 8500 айн/мин құрайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-KK.АЯ04.В.00015-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГУП Всероссийский научно-исследовательский институт стандартизации и сертификации в машиностроении |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АЯ04.В.00015-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.353 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 734-Тазалау дискілері, ажарлау дөңгелектері /Ресей/ |
| Диаметрі | 180 мм |
| Абразивті материал | оксид алюминия |
| Абразивті заттың мөлшері | F24 |
| Байлам | арматурасы бар бакелитті |
| Байланыстың қаттылығы | S - қатты |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 6 мм |
| Штрих-код | 4606800064158 |
- Бағасы: 802 ₸

