
Абразивті кесек, БП 50 20 200 64С 180 М 8 V (M, N) "Луга" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шалғынның абразивті блогы 76404, BP 50 x 20 x 200 мм, 64C, 180 M, 8 V, M, F 180 ұнтақталған шойыннан, қоладан, қатты қорытпалардан, сондай-ақ көміртекті, жоғары жылдамдықты және тот баспайтын болаттан жасалған бұйымдарды тегіс тегістеуге арналған. Ол жұқа бөлшектерді өңдеуде тиімді, сонымен қатар кескіш құралдарды — пышақтарды, балталарды, кескіштерді, қашауларды қолмен қайрау үшін қолданылады. Абразив жасыл кремний карбиді болып табылады, бұл штанганың жоғары өнімділігіне байланысты. Құрылғы ұзақ уақыт пайдалануға жарамды, себебі оның қалыңдығы 20 мм. Артықшылықтары: Керамикалық байлам химиялық құрамдарға төзімді, отқа төзімді, суға төзімді. Кесек орташа қаттылыққа ие, сондықтан оның кесу қабаты уақтылы жаңартылып, өнімділік жоғары деңгейде қалады. Байланыстың суға төзімділігіне байланысты жолақ тек құрғақ тегістеуге ғана емес, сонымен қатар дымқыл тегістеуге де жарамды — сұйықтықты пайдалану өңдеу сапасын жақсартады және өнімнің қызмет ету мерзімін арттырады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 38 мм |
| Алмас | Нет |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Топ | Абразивті кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 764-Абразивті кесіктер |
| Түйіршіктілік | F 180 |
| Мақсаты | для ручной заточки режущего инструмента |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тік бұрышты |
| Штрих-код | 4603347337110 |
- Бағасы: 2 010 ₸

