
Абразивті кесек, БП 50 20 200 25А 60 М 6 V (M, N) "Луга" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шалғынның абразивті блогы 76408, BP 50 x 20 x 200 мм, 25A, 60 M, 6 V, M, F 60 ұнтақталған, — жоғары жылдамдықты, көміртекті және тот баспайтын болаттан жасалған шыңдалған бұйымдарды құрғақ және дымқыл тегістеуге, сондай-ақ жұқа бөлшектерді өңдеуге және балта, пышақ, кескіш, қашау және басқа кескіш құралдарды қайрауға арналған қол құрылғысы. . Осы міндеттерді шешудегі тиімділікті абразив — ақ электрокорунд бөлшектері қамтамасыз етеді. Кесек ұзаққа созылады, өйткені оның қалыңдығы 20 мм. Артықшылықтары Керамикалық байлам механикалық, химиялық әсерлерге және жоғары температураға төзімді болғандықтан, штанганың тозуға төзімділігі жоғары. Құрылғы байланыстың орташа қаттылығына байланысты өздігінен қайрау қабілетіне ие. Кескіш қабаттың ресурсы жоғары, өйткені үшкір абразивті бөлшектер баяу ұнтақталады. Жұмыс кезінде сумен суланса, өңдеу сапасын жақсартуға және штанганың қызмет ету мерзімін ұзартуға болады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 38 мм |
| Алмас | Нет |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.425 кг |
| Топ | Абразивті кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 764-Абразивті кесіктер |
| Түйіршіктілік | F 60 |
| Мақсаты | для ручной заточки режущего инструмента |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тік бұрышты |
| Штрих-код | 4603347337141 |
- Бағасы: 1 259 ₸

