
Абразивті кесек, БП 50 20 200 91А 150 М 6 V (M, N) "Луга" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шалғынның абразивті блогы 76411, PSU 50 x 20 x 200 мм, 91A, 150 M, 6 V, M, F 150 ұнтақталған, — жоғары жылдамдықты, көміртекті және тот баспайтын болаттан жасалған шыңдалған бұйымдарды құрғақ және дымқыл тегістеуге, сондай-ақ өңдеуге арналған қолмен жұмыс істейтін құрылғы. жұқа бөлшектер, балталарды, пышақтарды, кескіштерді, қашауларды және басқа кескіш құралдарды қайрау және тегістеу. Хромотитанды электрокорунд абразив болып табылады, ол ақ электрокорундпен салыстырғанда беріктігі мен кесу қабілетіне ие, сондықтан штанганың өнімділігі жоғары. Жолақтың қалыңдығы 20 мм, сондықтан ол ұзақ уақытқа созылады. Артықшылықтары Керамикалық байлам механикалық, химиялық әсерлерге және жоғары температураға төзімді болғандықтан, штанганың тозуға төзімділігі жоғары. Құрылғы байланыстың орташа қаттылығына байланысты өздігінен қайрау қабілетіне ие. Кескіш қабаттың ресурсы жоғары, өйткені үшкір абразивті бөлшектер баяу ұнтақталады. Жұмыс кезінде сумен суланса, өңдеу сапасын жақсартуға және штанганың қызмет ету мерзімін ұзартуға болады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Алмас | Нет |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Топ | Абразивті кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 764-Абразивті кесіктер |
| Түйіршіктілік | F 150 |
| Мақсаты | для ручной заточки режущего инструмента |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тік бұрышты |
| Штрих-код | 4603347337134 |
- Бағасы: 1 455 ₸

