
Құрылыс желісі, 100 м, D 1 мм, түсі сары Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрылыс сызығы Sibrtech 84837, ұзындығы 100 м, диаметрі 1 мм, сары түсті, құрылыс алаңында материалдарды төсеу, конструкцияларды орнату кезінде нұсқаулық ретінде пайдалы. Сондай-ақ, бұл бағбандарға аумақты белгілеу үшін пайдалы болады. Егер сызық тартылса, онда мінсіз түзу сызық алынады, бұл жұмыстың дәлдігін арттырады, сонымен қатар оның көмегімен өлшеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Балық аулау желісі жоғары берік және серпімді полипропиленнен жасалған, сондықтан ол созылмайды, ластанбайды, сонымен қатар 15 КГС-қа дейінгі үзілістерге төтеп бере алады. Сары шағылыстырғыш сызық тіпті қараңғыда да оңай көрінеді. Жұмыстың үлкен көлеміне 100 м желі жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.103 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Диаметрі | 1 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Сары |
| Штрих-код | 4606800060686 |
- Бағасы: 420 ₸

