
FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм ECU D=0.9 мм (25 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм ECU D=0.9 мм (25 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3141 |
| Артикул | FB.CTM8.30-09 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB 360, Оттық FB 500, Оттық FB 550W |
| Биіктік_шиптор | 0.90 |
| Габариттік өлшемдері (ЛхШхВ), мм | . |
| Ұзындық_шиптор | 105.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм ECU D=0.9 мм (25 дана) |
| Ең жоғары баға | 1660.00 |
| Ең төменгі баға | 1660.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм ECU D=0.9 мм (25 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм ECU D=0.9 мм (25 дана) |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5682 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20171026 |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260298385272 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

