
Металлға арналған кескіш шеңбер, 125 х 1 х 22.2 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған кескіш дөңгелек Denzel WA60TBF 73761, 125 x 1,0 x 22,2 мм, сәйкес стандартты өлшемдегі СМ-мен қарқынды жұмыс істеуге арналған. Ол қолдануда жан-жақты және көміртекті және тот баспайтын легирленген болаттарды кесуге жарамды. Үйірмені тұрмыста ғана емес, кәсіби міндеттерді шешу үшін де пайдалануға болады. Артықшылықтары Арнайы қоспалары бар ақ электрокорунд абразиві алюминий тотығы дөңгелектерімен салыстырғанда материалды қызып кетпей, соның ішінде тот баспайтын болаттарды тиімді түрде кеседі. Қалыңдығы 1 мм және тығыздығы орташа құрылымының арқасында шеңбер материалды тез кесіп тастайды, жиегі ұқыпты болып шығады. Беріктендіргіш элементтері бар ыстыққа төзімді бакелит байламы оңтайлы түрде таңдалады, қыздырылған кезде өзінің қасиеттерін жоғалтпайды, сондықтан абразивті тіпті қарқынды жүктемелерде де жақсы ұстайды. Арматураланған шыны тор шеңберге жоғары созылу беріктігін береді, бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Үйірме өндірістің әрбір кезеңінде сапа бақылауынан өтті, бұл оның сенімділігі мен сапасына кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.17191-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/73752_73793.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.17191-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.034 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 743-"Сибртех, MATRIX, DENZEL, GROSS" арматураланған абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 125 мм |
| Абразивті материал | оксид алюминия |
| Абразивті заттың мөлшері | F30 |
| Байлам | арматурасы бар бакелитті |
| Байланыстың қаттылығы | S - қатты |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Штрих-код | 4044996141435 |
- Бағасы: 209 ₸

