
FB P100 (10 дана) үшін FUBAG 1.0 мм/40-50А плазмалық саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Fubag FB100 оттықтары үшін жарамды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2773 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP100_CT-10 |
| Салмақ | 0,12 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Плазморезге арналған жанарғы FB P100 6m |
| Биіктік_шиптор | 16.00 |
| Ұзындық_шиптор | 90.00 |
| Қысқаша атауы | FB P100 (10 дана) үшін FUBAG 1.0 мм/40-50А плазмалық саптама |
| Қысқаша сипаттама | Fubag FB100 оттықтары үшін жарамды |
| Ең жоғары баға | 4740.00 |
| Ең төменгі баға | 4740.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FB P100 (10 дана) үшін FUBAG 1.0 мм/40-50А плазмалық саптама |
| Сайттың атауы толық | FB P100 (10 дана) үшін FUBAG 1.0 мм/40-50А плазмалық саптама |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4362 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20161229 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260298384848 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

