
FB P80 үшін FUBAG 1.2 мм/60-70А плазмалық саптама (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Fubag FB80 оттықтары үшін жарамды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2963 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP80_CT-12 |
| Салмақ | 0,086 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Плазморезге арналған жанарғы FB P80 6m |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Ұзындық_шиптор | 90.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/239/1x5ox78ubnnoft1cn6vb23uvpgyi57kr/FBP80CT10_11_12_13_V1.jpg |
| Қысқаша атауы | FB P80 үшін FUBAG 1.2 мм/60-70А плазмалық саптама (5 дана) |
| Қысқаша сипаттама | Fubag FB80 оттықтары үшін жарамды |
| Ең жоғары баға | 2370.00 |
| Ең төменгі баға | 2370.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FB P80 үшін FUBAG 1.2 мм/60-70А плазмалық саптама (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FB P80 үшін FUBAG 1.2 мм/60-70А плазмалық саптама (5 дана) |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3923 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20161229 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/239/1x5ox78ubnnoft1cn6vb23uvpgyi57kr/FBP80CT10_11_12_13_V1.jpg |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260298384824 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

