
Ағаш сабы Сибртехпен тазаланған бес қатарлы, шыңдалған түзу сым щетка
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 74805 сүрткіш 5 қатарлы ағаш сабы және шыңдалған түзу сымнан жасалған түгі бар щетка металл және ағаш беттеріндегі қоспаларды, тотты, бояу жабындарының қалдықтарын, саңылауларды кетіруге, сондай-ақ дәнекерленген жіктерді өңдеуге көмектеседі. 5 қатарға орналасқан қада көрсетілген материалдардың сапалы өңделуін қамтамасыз етеді. Иілген тұтқа қылшықтардың бүкіл жұмыс бетін тартуға мүмкіндік береді. Кордщетка құрылыс, жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдаланылады, үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Шыңдалған болат сымнан жасалған қадалар, тозуға төзімді және берік. Мықтап бекітілген сым жұмыс кезінде құлап кетпейді. Сым коррозияға төзімділікке ие. Берік ағаш корпус щетканың сенімділігін қамтамасыз етеді. Эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Тұтқадағы саңылау аспаптың ілулі сақталуын ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 69 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.163 кг |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Материал | сталь, древесина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996130705 |
- Бағасы: 855 ₸

