
FUBAG Плазмалық саптама 1.6 мм/110-120А FB P100 үшін (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Fubag FB100 оттықтары үшін жарамды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.124 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3967 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP100_CT-16 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Плазморезге арналған жанарғы FB P100 6m |
| Биіктік_шиптор | 16.00 |
| Ұзындық_шиптор | 90.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Плазмалық саптама 1.6 мм/110-120А FB P100 үшін (5 дана) |
| Қысқаша сипаттама | Fubag FB100 оттықтары үшін жарамды |
| Ең жоғары баға | 3080.00 |
| Ең төменгі баға | 3080.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Плазмалық саптама 1.6 мм/110-120А FB P100 үшін (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Плазмалық саптама 1.6 мм/110-120А FB P100 үшін (5 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4232 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20161229 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260298384893 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

