
Алты қатарлы сыпырғыш щетка, шыңдалған түзу сым, жалпақ, ағаш Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 74811 ағаш корпусымен және шыңдалған түзу сымнан жасалған қылшықтары бар 6 қатарлы тегіс сыпырғыш щетка - бетті қабыршықтардан, кірден, тоттан, сылақ қалдықтарынан және лак—бояу қабатынан тазартуға мүмкіндік беретін қол құралы. 6 қатарға орналасқан түк өңделетін бетке тиімді әсер етуді қамтамасыз етеді. Металл, ағаш, пластмасса және дәнекерленген жіктерді өңдеуге жарамды. Құрылыста, автожөндеу ісінде пайдаланылады, жөндеу кезінде және тұрмыста пайдалы болады. Артықшылықтары Қада шыңдалған болат сымнан жасалған, сондықтан ол берік және тозуға төзімді. Қылшықтар негізге мықтап бекітілген және жұмыс кезінде құлап кетпейді. Әрбір бумада 20 түк бар, бұл щетканың жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Майлы қабықшаның арқасында сым коррозияға төзімді. Төзімді ағаш корпус кордощетканың сенімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.113 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Материал | сталь, древесина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996130743 |
- Бағасы: 627 ₸

