
Пластикалық сабы бар үш қатарлы, шыңдалған түзу сымды тазалауға арналған щетка Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 74813 пластикалық тұтқасы және шыңдалған түзу сымнан жасалған қылшықтары бар аршылған 3 қатарлы щетка металл, ағаш, бетон беттеріндегі кірді, тотты, бояу қалдықтарын кетіру үшін қолданылады. Бумалар 3 қатарға орналастырылған, әр бумада 20 қылшық бар, сондықтан щетка жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Тұтқаны пайдалану ыңғайлылығын арттыру үшін иілген. Қылқалам құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Қылшықтар берік және тозуға төзімді, өйткені шыңдалған жоғары көміртекті болаттан жасалған. Сым майлы қабықпен қорғалған, бұл щетканың қызмет ету мерзімін ұзартады. Бумалар негізге мықтап бекітілген, сондықтан жұмыс кезінде сым құлап кетпейді. Тұтқа коррозияға және кептіруге төзімді пластиктен жасалған, сондықтан щетка ұзақ уақыт қолдануға арналған. Тұтқадағы саңылау аспаптың ілулі сақталуын ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.133 кг |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Материал | сталь, пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996130750 |
- Бағасы: 712 ₸

