
Жиналмалы тергіш пышақ, 145 мм, ағаш сабы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқасы бар ұзындығы 145 мм Palisad 79004 жиналмалы пышақ саңырауқұлақ терушілерге саңырауқұлақтарды оңай жинау үшін пайдалы. Жиналмалы дизайн пышақты қауіпсіз тасымалдауға мүмкіндік береді, сонымен бірге ол қалтаға оңай сыяды. Өткір қайралған кесу жиегі бар жарты ай тәрізді пышақ саңырауқұлақтардың қалың аяқтарын да оңай кесіп тастайды. Артықшылықтары Пышақтың беріктігі мен сенімділігіне 48-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған тот баспайтын болаттан жасалған пышақ арқылы қол жеткізіледі. Пышақ саңырауқұлақтардың қақпақтарын ұсақ жапырақтардан, қарағай инелерінен және басқа қоқыстардан тазартуға арналған табиғи қылшық щеткамен жабдықталған. Пышақтың үстіңгі жиегіндегі арнайы ойықтар саңырауқұлақтардың аяқтарын топырақ пен кірден тазартуға көмектеседі. Пышақтағы ойық пышақты оңай ашуға мүмкіндік береді. Тұтқадағы таразы саңырауқұлақтардың ұзындығын өлшеуге көмектеседі. Ағаштан жасалған тұтқа ылғалдың әсерінен кеуіп кетуден және ісінуден қорғайтын маймен сіңдірілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.079 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2030 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №02912 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сынақ және метрология орталығы" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№02912.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 790-Ножи садовые |
| Сұқпаның ұзындығы | 43 мм |
| Сұқпаның материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 145 мм |
| Ерекшеліктері | лезвие с зубчиками |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996145631 |
- Бағасы: 1 780 ₸

