
Жиналмалы бақша пышағы, әмбебап, 175 мм, пластикалық тұтқа, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 175 мм, пластик тұтқасы бар Palisad 79006 жиналмалы бақша пышағы — бағбандарға да, туристерге де пайдалы болатын әмбебап құрал. Пышақтың бейімделген пішіні бар пышақ кез келген дерлік бау-бақша жұмыстарын орындай алады: бұтақтарды, бұтақтарды, тікенектерді, саңырауқұлақтарды, аршылған кесінділерді және т.б. Әрбір қолданғаннан кейін пышақты майлықпен сүртіп, маймен майлау ұсынылады. Артықшылықтары Сапалы орындау — пышақ 48-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған тот баспайтын болаттан жасалған және сызаттардан қорғау үшін тотыққан. Жұмыстың тиімділігі — өткір қайралған жиектің арқасында пышақ материалдарды тез кесіп тастайды. Эстетикалық көрінісі — тотыққан жүзі әдемі суретпен жабдықталған. Арнайы бекіткіш — жүзі көп күш жұмсамай-ақ бүктеледі. Ультракүлгінге төзімділік — тұтқа арнайы тұрақтандырғыштары бар полипропиленнен жасалған, сондықтан ол күн сәулесінің әсерінен бұзылмайды. Ыңғайлы сақтау — пышақта құралды ілуге мүмкіндік беретін ойық бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2030 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №02912 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сынақ және метрология орталығы" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№02912.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 790-Ножи садовые |
| Сұқпаның ұзындығы | 65 мм |
| Сұқпаның материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 175 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996145655 |
- Бағасы: 1 232 ₸

