
Гидравликалық құбыр майыстырғыш, 8 т, 1/2-1 Stels табандықтарымен жиынтықта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық құбыр майыстырғыш Stels 18114, 1/2–1 дюймдік аяқ киіммен толықтырылған, құбырларды жылдам майыстыру үшін қолданылады. Гидравликалық жетектің арқасында шеберден пайдалану процесінде ерекше күш қажет емес. Құрал құрылыста және машина жасауда қабырғасының қалыңдығы 4 мм-ге дейінгі құбырларды суықта 90°-қа дейін бүгу үшін пайдалы болады. Жабдық 8 тоннаға дейін күш жұмсауға мүмкіндік береді. Иілу құбырлардың өткізу қабілетін төмендетпейді, сондықтан олар жоғары қысымды жүйелерге жарамды. Артықшылықтары Агрегаттың тұрақты негізі бар, соның арқасында ол жұмыс кезінде аударылып қалмайды. Поршеньнің қозғалысын бақылау үшін серіппелі қайтарымы бар бір тізбекті гидравликалық жүйе қарастырылған. Корпустағы көптеген саңылаулар оңтайлы иілу бұрышын таңдау үшін бүйірлік аялдамаларды қайта реттеуге мүмкіндік береді. Жиынтықта құбырларды бүгуге арналған 3 қондырма бар: диаметрі 1/2, 3/4 және 1 дюйм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 510 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 3505 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/18114.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/3505.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Трубогибы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 181-Трубогибы |
| Штангадағы максималды күш | 8000 кг |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 33.5 мм |
| Иілудің максималды бұрышы | 92 град |
| Сабақтың максималды жүрісі | 150 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Құбыр профилі | круглый |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996143668 |
- Бағасы: 82 560 ₸

