
Гидравликалық жылжымалы домкрат, 2 т, Low Profile, 80-380 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық жылжымалы домкрат Stels Low Profile 51129, 80-380 мм, салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге арналған. Автокөліктерге қызмет көрсету үшін қолданылады. Жүкті 380 мм биіктікке дейін көтереді және көтеру биіктігі 80 мм болатын өте төмен профильге ие, сондықтан клиренсі аз көліктерге жарамды. Домкрат ықшам және оны автокөлік иелері өз бетінше пайдалана алады. Артықшылықтары Арматураланған конструкция жабдықтың сенімділігін қамтамасыз етеді. Шамадан тыс жүктеме салдарынан зақымданудан қорғау үшін артық қысымды түсіретін клапан қарастырылған. Домкраттың маневрлігі оны жүктің астына тез түсіруге мүмкіндік береді. Резеңке тірек көлік құралын және домкрат корпусын механикалық зақымданудан қорғайды. 566 x 206 x 130 шағын өлшемдерінің арқасында домкратты көліктің жүксалғышына орналастыруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 80 мм |
| Көтеру биіктігі | 380 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 145 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 610 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НВ35.В.00898-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51129_51130.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/01090-21 (ТР ТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 12 кг |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996143620 |
- Бағасы: 33 030 ₸

