
Кәсіби тіректі домкрат 3 т, 115-1030 мм. HigH Jack Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels High Jack 50527 кәсіби тірек және пиньон ұясы салмағы 3 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге және түсіруге мүмкіндік береді. Бұл әуесқойларға да, кәсіпқойларға да автокөліктерді жөндеу үшін пайдалы болады. 115-1030 мм көтеру биіктігі жол талғамайтын көліктер мен жүк көліктерін басқару үшін жеткілікті. Домкрат тік және көлденең жағдайларда пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Ілмекті ілмегі бар жүк көтергіш тірек — домкрат жүкшығыр немесе жүктерді тартуға арналған құрылғы ретінде пайдалануға жарамды. Беріктік және сенімділік — домкрат болаттан жасалған және жоғары жүктеме жағдайларында жұмысқа шыдайды. Қарапайым жұмыс — домкратты пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес. Коррозияға төзімділік — корпусқа ұнтақпен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 115 мм |
| Көтеру биіктігі | 1030 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06081 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/50527.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АУ04.B.06081.PDF |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 15.2 кг |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Тіректі домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 505-Домкраты реечные |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996143552 |
- Бағасы: 41 610 ₸

