
Жеңіл киімдерге арналған пластик ілгіш 38 см, түрлі-түсті Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 38 см Elfe 92929 түрлі-түсті пластик ілгіш жеңіл киімдерді шкафта немесе гардеробта сақтауға арналған. Оның көмегімен үтіктеуді қажет етпей-ақ заттарды мінсіз күйде ұстауға болады. Ілгіштің беті жібектен және басқа да нәзік маталардан тігілген киімдердің зақымдануын болдырмайды.Артықшылықтары:Бұйым деформацияға төзімді жоғары сапалы полипропиленнен жасалған.Ілгіш белдемшелер мен белдіктердің артына белдемшелер мен көйлектерді ілу үшін арнайы ілмектермен жабдықталған, бұл олардың сырғып кетуіне жол бермейді.Ілгіштің бүйірлерінде керек-жарақтарды: белдіктерді, галстуктарды, шарфтарды және орамалдарды сақтауға арналған сақиналар бар.Көлденең жолақ жеңіл шалбарды ілгішке қоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Ұзындығы | 38 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 25.06.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-КН.АЖ47.В.02087-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС KK Д-КН.АЖ47.В.02087-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996137742 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

