
Сырт киімге арналған пластик ілгіш 41 см, түрлі-түсті, Elfe жүрекшесі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сырт киімді ілу үшін жүрегі 41 см болатын түрлі-түсті пластик ілгіш Elfe 92932 қолданылады. Ол шкафта заттарды мінсіз күйде сақтауға және үтіктеу уақытын үнемдеуге мүмкіндік береді. Ілгіште керек-жарақтарды: белдіктерді, галстуктарды, шарфтарды және орамалдарды сақтауға арналған арнайы саңылаулар бар. Артықшылықтары Сөреде ілмектері мен белдіктері бар киімдерді ілуге арналған ілгектер бар. Ілгіш жеңіл, бірақ берік полипропиленнен жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Ілгіштің конструкциясы нәзік маталардың зақымдану қаупін жояды. Ілгіштегі көлденең жолақ жеңіл шалбарды бүктелген күйде сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.058 кг |
| Ұзындығы | 41 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 25.06.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-КН.АЖ47.В.02087-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС KK Д-КН.АЖ47.В.02087-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996137773 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

