
Гидравликалық жылжымалы домкрат 2 т 85-330 мм пластикалық қорапта. Low Profile Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылжымалы гидравликалық домкрат Matrix Low Profile 51019, 85-330 мм, пластикалық корпуста — салмағы 2 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге қабілетті жартылай кәсіби гараж жабдығы. 85 мм өте кішкентай көтеру биіктігі клиренсі аз көліктерге арналған домкратты пайдалануға мүмкіндік береді. Көтеру биіктігі 330 мм. Домкрат автокөлік жөндеу шеберханасында да, жеке гаражда да пайдалы болады. Артықшылықтары Арматураланған конструкция жабдықтың сенімділігін қамтамасыз етеді. Коррозияға қарсы жабын домкратты тоттан қорғайды. Шамадан тыс жүктемеден қорғау клапаны домкраттың сынуын болдырмай, артық қысымның пайда болуына жол бермейді. Жиынтыққа жүкті зақымданудан қорғайтын тірекке арналған резеңке төсем кіреді. Ықшам өлшемдері 534 x 216 x 145 мм жолда өзіңізбен бірге домкрат алуға мүмкіндік береді. Домкрат сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы пластикалық қорапта келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 85 мм |
| Көтеру биіктігі | 330 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 156 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 583 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НВ35.В.00898-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51018-51019.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/01090-21 (ТР ТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 251 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 11.5 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 1 |
| Корпус материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | Шамадан тыс жүктемеден қорғау |
| Жұмыс барысы | 245 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996143613 |
- Бағасы: 29 430 ₸

