
Гидравликалық жылжымалы домкрат кәсіби, жылдам көтергіш, 3 т, 130-465 мм. Quick Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
130-465 мм биіктікке жылдам көтеру жүйесі бар Matrix Quick Lift 51047 жылжымалы гидравликалық домкрат — салмағы 3 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге қабілетті кәсіби гараж жабдығы. Көтеру биіктігі 130 мм стандартты клиренсі бар көліктерге арналған домкратты пайдалануға мүмкіндік береді. Көтеру биіктігі 465 мм. Домкрат шина жөндеу орталықтарында және автосервистерде пайдалы болады. Артықшылықтары Quick Lift жылдам көтеру жүйесі тірек платформасын тұтқаның 10 бұрылысымен көтеруге мүмкіндік береді. Коррозияға қарсы жабын домкратты тоттан қорғайды. Шамадан тыс жүктемеден қорғау клапаны домкраттың сынуын болдырмай, артық қысымның пайда болуына жол бермейді. Қос поршеньді конструкция жоғары жылдамдық пен ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Кардан механизмі домкраттың жұмыс істеу ресурсын арттырады. Бедерлі тұтқа жұмыстың жайлылығын арттырады. Жиынтыққа жүкті зақымданудан қорғайтын тірекке арналған резеңке төсем кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 130 мм |
| Көтеру биіктігі | 465 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 680 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06125 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/51047.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/01415-21 (КО СС).pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 31 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 2 |
| Корпус материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | Шамадан тыс жүктемеден қорғау |
| Жұмыс барысы | 335 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996143644 |
- Бағасы: 57 200 ₸

