
Гидравликалық жылжымалы домкрат 98-535 мм. кәсіби, жылдам көтеру 3.5 т, Low Profile, Quick Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
98-535 мм биіктікке жылдам көтеру жүйесі бар Matrix Low Profile Quick Lift 51049 жылжымалы гидравликалық домкрат — салмағы 3,5 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге қабілетті кәсіби гараж жабдығы. 98 мм көтеру биіктігі клиренсі төмен және биіктігі жоғары көліктерге арналған домкратты пайдалануға мүмкіндік береді. Көтеру биіктігі 535 мм. Домкрат шина жөндеу орталықтарында және автосервистерде пайдалы болады. Артықшылықтары Quick Lift жылдам көтеру жүйесі тірек платформасын тұтқаның 10 бұрылысымен көтеруге мүмкіндік береді. Коррозияға қарсы жабын домкратты тоттан қорғайды. Шамадан тыс жүктемеден қорғау клапаны домкраттың сынуын болдырмай, артық қысымның пайда болуына жол бермейді. Қос поршеньді конструкция жоғары жылдамдық пен ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Кардан механизмі домкраттың жұмыс істеу ресурсын арттырады. Тұтқаның жұмсақ қорғанысы көлік құралының корпусының зақымдалуын болдырмайды. Жиынтыққа жүкті зақымданудан қорғайтын тірекке арналған резеңке төсем кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қабылдау биіктігі | 98 мм |
| Көтеру биіктігі | 535 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 195 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 815 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НВ35.В.00898-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51049.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/01090-21 (ТР ТС).pdf |
| _пакеттегі ені | 395 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 45.3 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 3500 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 2 |
| Корпус материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | Шамадан тыс жүктемеден қорғау |
| Жұмыс барысы | 437 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996143651 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

