
Бит, ұштық бастиектер, 33 бұйым, CrV Сибртех жиынтығы бар қайтымды Т-тәрізді бұрауыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13382 биттер мен ұштық розеткалар жинағы бар Т-тәрізді реверсивті бұрағыш CrV болаттан жасалған 33 бөліктен тұратын жинаққа кіреді. Құралдар кәдімгі бұрағышты пайдалану мүмкін болмайтын шектеулі кеңістік жағдайында бұрандалы қосылыстарды орнатуға/бөлшектеуге арналған. Жиынтыққа SL, PH, PZ, TR, TT, TW, TA, HEX, SPAN профилі бар бекіткіштерге арналған биттер және болтты қосылымдарға арналған соңғы бастар кіреді. Артықшылықтары Саптамалар мен өзектердің ресурсы мен беріктігі жоғары, себебі олар хром-ванадийлі болаттан жасалған. Бұрауыштың реверсивті механизмі жұмыстың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Ұзартқыш сым мен икемді адаптер ойықтарда және жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тұтқаның ойластырылған пішінінің арқасында жұмыс ыңғайлылығы артады — бұрағыш қолыңызда жақсы тұрады және резеңкеленген жабынның арқасында сырғып кетпейді. Пластикалық қорап жинақты сақтауға ыңғайлы және тасымалдау кезінде бөлшектердің зақымдалуын болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 157 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 116 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.579 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 33 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, TT, TW, TA, HEX, SPAN, шеткі бастар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996145525 |
- Бағасы: 7 659 ₸

