
Бұрауыш Т-тәрізді және ысырма, биттер жинағы бар қайтымды, шеткі розеткалар, 34 дана, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13383 биттері мен шеткі розеткалары бар Т-тәрізді бұрағыш пен ысырма, қайтымды, стандартты бұрағышты пайдалану мүмкін болмаған кезде тар жерлерде бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған CrV болаттан жасалған 34 дана. Жинақ SL, PH, PZ, TR, TT, TW, HEX, SPAN профилі бар саптамалардың кең ауқымын қамтиды. Артықшылықтары Төзімділік пен беріктік — құралдар жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Жұмыстың жоғары жылдамдығы — бұрауыш пен ысырма реверсімен жабдықталған. Тұтқаның арнайы пішіні — бұрағыш қолға ыңғайлы орналасады және резеңкеленген жабынның арқасында сырғып кетпейді. Пластикалық кейс — жиынтықтың бөлшектері тасымалдау кезінде сенімді қорғалған, оларды сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.739 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 34 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, TT, TW, HEX, SPAN, торцевые головки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996145532 |
- Бағасы: 10 140 ₸

