
Шлангқа арналған жылдам ажыратылатын қосқыш 1/2-3/4, АВС-пластик Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66266 жылдам ажыратылатын ABC пластикалық қосқышы 1/2 және 3/4 дюймдік шлангтарды саптамаларға бекітуге мүмкіндік береді. Оның көмегімен сіз көкөніс бақшасы мен бақшаны ағып кету қаупінсіз толыққанды суару жүйесін ұйымдастыра аласыз. Артықшылықтары Қосқыш ұзаққа созылатын материалдан — резеңке кірістірулері бар соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған. Жылдам ажыратылатын қосқыш қосымша құралдарсыз оңай алынып тасталады. Бұйым жеткізіледі аспалы карта үшін ыңғайлы сақтау және орналастыру мүмкіндігі стендте.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 50 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139531 |
- Бағасы: 823 ₸

