
Шлангқа арналған жылдам ажыратылатын қосқыш 1/2-3/4, аквастоп, АВС-пластик Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Aquastop функциясы бар Palisad LUXE 66267 жылдам босату қосқышы, ABC пластиктен жасалған, саптамалары бар 1/2 және 3/4 дюймдік шлангтарды бекітуге арналған. Ол қосымша құралдарды қажет етпей-ақ жылдам орнатылады. Бұл жазғы тұрғындарға бақша мен көкөніс бағын суаруды ұйымдастыруда пайдалы болады. Артықшылықтары ABS пластмассасы қосқышқа жоғары беріктік сипаттамаларын береді. Автостоп клапаны саптама ажыратылған кезде сумен жабдықтауды тоқтатады. Аспалы карта қосқышты тірекке қоюға немесе оны үйде ілгекке ілулі күйде сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 52 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Шығу желісінің диаметрі | 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139548 |
- Бағасы: 864 ₸

