
Сигналдық таспа, 75 мм х 200 м, қара-сары Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 м және ені 75 мм, қара-сары түсті Сибртех 89034 сигналдық лентасы өтіп бара жатқан адамдарға ықтимал қауіп туралы ескертеді. Қауіпті учаскелерге кіруді шектеу үшін жөндеу, қазу, жол және т.б. жұмыстарды жүргізу кезінде пайдалы болады. Қара және сары қоршау таспасы қауіп тұрақты болатын аумақтарды қоршау үшін қолданылады. Артықшылықтары Полиэтиленнен жасалған — таспа жыртылуға және созылуға, сондай-ақ ылғалға төзімді, бұл тіпті сыртта пайдаланған кезде де оның беріктігін қамтамасыз етеді. Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік — таспа түсін ұзақ уақыт сақтайды. Экологиялық қауіпсіздік — таспа кәдеге жарату кезінде қоршаған ортаға зиян келтірмейтін картон және қағаз жеңге оралған. Ені 75 мм — таспаны үлкен қашықтықтан анық көруге болады. Ұзындығы 200 м — таспа үлкен аумақты қоршау үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.571 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | желтый, черный |
| Ені | 75 мм |
| Штрих-код | 4606800061676 |
- Бағасы: 1 389 ₸

