
Жылжымалы домкратқа арналған резеңке тірек D 130 мм Matrix Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 50904 резеңке тірегі, D=130 мм, 51135, 51035, 510105 жылжымалы домкраттарда қондырма ретінде пайдаланылады. Ол автомобильді көтеру кезінде шанақтың және домкраттың үстіңгі бөлігінің зақымдануына жол бермейді. Автокөлік иелері мен механиктерге пайдалы болады. Артықшылықтары Серпімді резеңке берік болат штангаға орнатылады, бұл тіректің сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Тіректің -30-дан +50 °C-қа дейінгі температураға төзімділігі оны жылдың кез келген уақытында пайдалануға мүмкіндік береді. Тірек тасымалдауға және стендке орналастыруға ыңғайлы болу үшін ілгішпен бірге ыңғайлы қаптамада келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 18.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.262 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Диаметрі | 130 мм |
| Жоғарғы диаметр | 130 мм |
| Диаметрі төмен | 116 мм |
| Материал | Резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800051226 |
- Бағасы: 1 507 ₸

