
Қандыағаш + шие құстарын ыстауға арналған жоңқалар, Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69508 темекі шегуге арналған жоңқалар (алдер + шие) құс етінен жасалған тағамдарды дайындау үшін оңтайлы болып табылады. Онсыз елде немесе пикникте істеу мүмкін емес.Артықшылықтары Алдер мен шиеден жасалған ысталған сарымсақ денсаулық пен қоршаған орта үшін қауіпсіз, өйткені ол тек табиғи ағаштан тұрады.Дайын тағамдардың түсі алтын түстес, жағымды дәмімен және ерекше хош иісімен ерекшеленеді, өйткені жоңқалардың құрамында шаң мен бөгде қоспалар жоқ.Жоңқалар пайдалануда әмбебап болып табылады, өйткені олар ыстық және суық темекі шегу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АГ81.Н12136 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Бирюза" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.AГ81.H12136.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | қандыағаш, шие |
| Көлем | 1 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800060709 |
- Бағасы: 220 ₸

