
Етті ыстауға арналған жоңқалар: қандыағаш, Бук, гүлшетен, Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шылым шегуге арналған жоңқалар Palisad Camping 69509 (қандыағаш + бук + гүлшетен) мяса оның пайдалы қасиеттерін сақтай отырып, тағамдар дайындауға мүмкіндік береді. Елде немесе пикникте түскі ас ұйымдастыруға ыңғайлы.АртықшылықтаРыэкологиялық қауіпсіздік — жоңқаларды дайындау үшін толығымен табиғи шикізат пайдаланылды.Дайын тағамдардың өзіндік дәмі мен хош иісі — бук пен розмарин қосылған балдыр жоңқалары шаңнан және бөгде қоспалардан мұқият тазартылады.Әмбебаптылық — жоңқалар ыстық және суық темекі шегу үшін де қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АГ81.Н12136 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Бирюза" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.AГ81.H12136.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | бук, қандыағаш, гүлшетен |
| Көлем | 1 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800060716 |
- Бағасы: 220 ₸

