
Балықты ыстауға арналған жоңқалар: қандыағаш, Бук, тасшөп, Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69513 темекі шегуге арналған жоңқалар (қандыағаш + бук + тимьян) балықтан жасалған тағамдарды дайындау үшін ұсынылады, ол біркелкі алтын түс береді. Барбекюлер, түтіндер және грильдер үшін қолданылады. Саяжай учаскесінде пикник немесе демалыс кезінде ыңғайлы болады.Артықшылықтарыалдаш, бук және тасшөптен ысталған жоңқаларды өндіруге арналған шикізат тек табиғи ағаш болды, сондықтан ол экологиялық таза.Бук және тасшөп қосылған қандыағаш жоңқаларында темекі шегуге арналған шаң мен бөгде қоспалар жоқ, сондықтан пісірілген тағамдардың дәмі мен өзіндік хош иісі бар.Ағаш жоңқаларын ыстық және суық темекі шегу үшін пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АГ81.Н12136 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Бирюза" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.AГ81.H12136.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | бук, қандыағаш, тасшөп |
| Көлем | 1 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800060723 |
- Бағасы: 217 ₸

