
Пластмассадан жасалған бұйымдарды кесуге арналған қайшылар, арматураланған, жартылай автоматты, D 35 мм-ге дейін Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 78406 арматураланған жартылай автоматты қайшы диаметрі 35 мм-ге дейінгі пластмассадан жасалған бұйымдарды кесу үшін қолданылады. Тұрмыстық мақсаттағы қайшылар үйде және елде құбыр жүйелеріне қызмет көрсету үшін пайдалы. Жартылай автоматты рычагты механизм пышақты қолдың бір қимылымен бастапқы қалпына келтіруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Пышақ жасалатын U8 болаты қажетті қаттылық пен қаттылыққа ие. Алюминий корпусы беріктігімен және жеңіл салмағымен ерекшеленеді, бұл әсіресе үлкен көлемдегі жұмыстарға қатысты. Арнайы кронштейн тұтқалардың кездейсоқ ашылып кетуіне жол бермеу үшін оларды бір қалыпта бекітеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.312 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 20 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 245 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 784-ПВХ бұйымдарын кесуге арналған қайшы |
| Құбырдың максималды диаметрі | 35 мм |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Кесетін жүздің материалы | углеродистая сталь |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Құбырлардың түрі | ПВХ |
| Штрих-код | 4044996144740 |
- Бағасы: 2 950 ₸

