
Слесарлық балға 800 г, шаршы атқыш, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 350 мм, салмағы 800 г шаршы шабуылшысы және ағаш тұтқасы бар Sibrtech 10220 слесарь балғасы металл өңдеуге арналған соқпалы аспап болып табылады. Сондай-ақ шегелерді және басқа бекіткіштерді жүргізу үшін пайдалануға болады. Шабуылшының жұмыс бөліктері әртүрлі пішіндерге ие — шаршысы жалпы слесарлық жұмыстарды орындауға ыңғайлы, ал ұшы тар жерлерде соғуға ыңғайлы. Балға әртүрлі құрылымдарды салу, жөндеу және монтаждау кезінде қажет, сонымен қатар үй шаруашылығында қолданылады. Артықшылықтары Бас материалы механикалық кернеулерге төзімділікті қамтамасыз ететін 45 маркалы болат болып табылады. Жұмыс беттері 40-45 HRC дейін селективті сөндіруден өтті, бұл шабуылшының шеттерінде тойтармалардың пайда болуына жол бермейді және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Басы сыналанған тұтқаға мықтап бекітілген, сондықтан ол соғылған кезде сырғып кетпейді. Ағаш тұтқа қолға мықтап тіреледі және сырғып кетпейді, құралмен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқа кеуіп қалмас үшін лакпен қапталған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.915 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 128 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 36 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шабуылшының салмағы | 800 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 102-Слесарлық балғалар, ағаш сабы |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996140162 |
- Бағасы: 1 923 ₸

