
Резеңке балта, 680 г, ақ резеңке, Спарта талшықты талшықты сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Талшықты шыны тұтқасы бар ақ резеңкеден жасалған Sparta 11130 резеңке балғасы, 680 г, монтаждау, құрастыру және шанақ жұмыстары, плиткаларды төсеу кезінде қолданылады. Резеңке шабуылшының жоғары амортизациялық қасиеттері бар, бұл оны қысымға сезімтал материалдармен жұмыс істеу үшін оңтайлы етеді. Артықшылықтары Атыс штыры ақ резеңкеден жасалған, ол қалдық қалдырмайды, сондықтан құрал ашық түсті материалдармен жұмыс істеуге жарамды. Тұтқаның жұмыс істеу ресурсы жоғары, өйткені талшықты шыныдан жасалған және пішінін жоғалтпайды. Тұтқадағы резеңкеленген жабын сырғып кетпестен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Балға жоғары беріктік көрсеткішіне, сыртқы коррозиялық ортаның әсеріне төзімділікке және дірілді жақсы сіңіруге ие, сондықтан кәсіби қолдануға жарамды. Балғаның жеңіл салмағы 680 г шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.938 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Атыс штыры | дөңгелек |
| Бренд | SPARTA |
| Шабуылшының салмағы | 680 ж |
| Топ | Киянки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 111-Киянки |
| Шабуылшының диаметрі | 62 мм |
| Ұзындығы | 345 мм |
| Шабуылшының материалы | резеңке |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Шабуылшының түсі | ақ |
| Штрих-код | 4044996143187 |
- Бағасы: 2 526 ₸

