
ПВХ бар мақта қолғаптар, протектор 35 г, 10 кл, қаптамада 10 жұп Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трикотаж қолғаптар 67806 ПВХ-жабыны бар "Протектор", 32 г, 10 класты тоқу, қаптамада 10 жұп, қолды механикалық зақымданудан және ластанудан қорғайды. Жіңішке жіп саусақтардың сезімталдығын сақтай отырып, дәл жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. ПВХ жабыны құралдар мен бөлшектердің бетінен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, сондықтан олар қолыңыздан сырғып кетпейді. Қолғаптар құрылыс, ауыл шаруашылығы, монтаждау-монтаждау және монтаждау жұмыстарын орындау кезінде қолданылады, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Мақта негізі жақсы тыныс алу қабілетіне ие, сондықтан қолғапты қолдар терлемейді. Иірілген жіпке полиэфирлі жіп қосылып, қолғаптарға беріктік пен серпімділік береді. ПВХ жабыны қолғаптарды тозудан қорғайды, олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Серпімді манжеттер қолғаптың сырғып кетуіне жол бермей, білекке жақсы бекітіледі. Қолғаптар саусақтардың қозғалысына кедергі жасамайды, сондықтан оларда жұмыс істеу ыңғайлы. Негіз материалы аллергия тудырмайды, сондықтан қолғапты пайдалану денсаулық үшін қауіпсіз. Қаптамада тұтас бригаданы жабдықтауға болатын 10 жұп бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 35 г |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6822-Перчатки "Русский инструмент" 10 класс |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 5 |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 10 |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800060808 |
- Бағасы: 831 ₸

